Soutěž „Jaké to je…?“

Výsledky hlasování

Soutěžte s vaším videem o hodnotné ceny

Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace, vyhlašují video soutěž s názvem „Jaké to je…?

Vyhlášení v rámci konference

Soutěž bude doprovodným programem konference a jejím hlavním tématem je ukázat každodenní radosti a starosti klientů v transformovaném zařízení.

Soutěžní video

Podělte se s námi o to, jak se žije klientům ve vašem transformovaném zařízení.

Sdílejte a hlasujte

Až do 10. března 2019 bude probíhat veřejné hlasování. Podpořte svá videa sdílením na sociálních sítích.

Postup a pravidla pro zapojení do soutěže

  1. Zaregistrovat zařízení prostřednictvím formuláře níže na těchto stránkách.
  1. Natočit krátké video (maximálně do 5 minut) ze života klientů v transformovaném zařízení. Účast je možná pouze s videem, nikoliv s prezentací v PowerPointu. Forma provedení tohoto videa je libovolná – může se jednat např. o video veselé, vtipné, k zamyšlení, dokumentární… Uvítáme, pokud se do natáčení přímo zapojí klienti.
  1. Vložit sestříhané a upravené video do registračního formuláře. Sběr videí probíhá do 20. února 2019.
  1. Od 20. února 2019 do 10. března 2019 proběhne veřejné hlasování zde na internetových stránkách soutěže. Hlasujícímu bude umožněno podpořit svým hlasem libovolný počet soutěžních videí, avšak vždy právě jedním svým hlasem. Autoři a podporovatelé soutěžních videí budou moci v průběhu hlasování sdílet videa na sociálních sítích.
  1. Vyhlášení soutěže proběhne 20. března 2019 na konferenci. Hodnotné ceny si odnesou první tři výherní videa, která získají nejvíce hlasů.

Videa zaslaná do soutěže budou ke zhlédnutí na webu konference, taktéž budou promítána přímo na konferenci, čímž pomohou zpropagovat transformované služby a samotný proces transformace.

1. Zaregistrujte se do soutěže

Zaregistrujte své zařízení do soutěže pomocí jednoduchého formuláře na našich stránkách a vytvořte si tak unikátní soutěžní profil.

2. Přihlaste se do svého profilu

Přihlášením do svého osobního profilu vám bude automaticky poskytnuta možnost odeslat vámi vytvořené soutěžní video do soutěže.

3. Nahrajte video na populární internetové servery

Nahrajte své video na populární internetové servery pro sdílení videosouborů (Youtube či Vimeo).

4. Odešlete nám odkaz na své soutěžní video

Odkaz na soutěžní video společně s jednoduchým názvem a popisem zašlete prostřednictvím svého profilu zde na internetových stránkách.

5. Sdílejte a hlasujte

Od 20. února 2019 do 10. března 2019 proběhne veřejné hlasování zde na internetových stránkách soutěže. O spuštění hlasování budete informováni. Hlasujícímu bude umožněno podpořit svým hlasem libovolný počet soutěžních videí, avšak vždy právě jedním svým hlasem. Autoři a podporovatelé soutěžních videí budou moci v průběhu hlasování sdílet videa na sociálních sítích a zvýšit si tak šanci na výhru.