Aktuality

 • O proběhlé konferenci

  3. 4. 2019

  Děkujeme Vám za účast na konferenci s mezinárodní účastí Transformace v sociálních službách včera, dnes a zítra.

   

  Dovolte mi Vás informovat, že v odkazu zde naleznete úplně dole na stránce prezentace z přednášek i workshopů. V nejbližší době budou také doplněny fotografie a výstupy z odpoledních workshopů.

   

  Rovněž bychom Vás rádi poprosili o vyplnění krátké zpětné vazby, abychom věděli, co můžeme příště udělat lépe. Odkaz na zpětnou vazbu: https://www.survio.com/survey/d/M8I9S5K1C2X9T3D1Q

 • Jak se k nám dopravit

  18. 3. 2019

  Již zítra se společně setkáme u debaty na téma transformace v sociálních službách. Přinášíme Vám informace o tom, jak se dopravit na místo konání:

   

  Účastníci, kteří jedou na konferenci autem – svá vozidla můžete zaparkovat v místě ubytování, kolem Pedagogické fakulty (ulice 17. listopadu) nebo u nedalekých vysokoškolských kolejí. Tyto parkovací plochy však většinou bývají plné.

   

  Účastníci, kteří jedou na konferenci vlakem – z hlavního nádraží v Olomouci jezdí k Pedagogické fakultě tramvaje č. 2, 4, 6. Vystoupíte na zastávce Žižkovo náměstí (cca 3 min), u které se nachází Pedagogická fakulta.

   

  Účastnící, kteří jedou na konferenci autobusem – od autobusového nádraží projdete podchodem k tramvajové zastávce. Tramvají č. 4 se dostanete na zastávku Žižkovo náměstí, kde se nachází Pedagogická fakulta.

   

  V obědové pauze můžete navštívit některou z restaurací, které se nachází v blízkosti fakulty (např. restaurace M 3, Mučírna, Goliáš aj.)

 • Konference pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí

  27. 2. 2019

  Je nám velkým potěšením, že záštitu nad naší konferencí Transformace v sociálních službách včera dnes a zítra přebralo také Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

 • Hlasování o vítězi soutěže „Jaké to je…”

  20. 2. 2019

  Zapojte se do hlasování o vítězi video soutěže transformovaných zařízení. Svým hlasem můžete podpořit libovolný počet soutěžních videí, vždy však právě jedním hlasem. Hlasování probíhá až do 10. března 2019, videa naleznete zde.

   

  Další soutěžní videa je možné i nadále vkládat do registračního formuláře. Pro získání dalších hlasů můžete také videa sdílet na sociálních sítích.

 • Konference pod záštitou Univerzity Palackého

  6. 2. 2019

  S potěšením oznamujeme, že se konference Transformace v sociálních službách včera, dnes a zítra koná také pod záštitou paní prof. PaedDr. Libuše Ludíkové, CSc., děkanky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého, a pana prof. Mgr. Jaroslava Millera, M.A., Ph.D., rektora Univerzity Palackého.

 • Konference pod záštitou Olomouckého kraje

  4. 2. 2019

  Je nám rovněž velkým potěšením, že záštitu nad naší konferencí Transformace v sociálních službách včera dnes a zítra přebral pan Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

 • Konference pod záštitou Zlínského kraje

  1. 2. 2019

  Je nám velkým potěšením, že záštitu nad naší konferencí Transformace v sociálních službách včera dnes a zítra přebrala paní Michaela Blahová, radní pro oblast sociálních věcí, neziskového sektoru a rodinnou politiku Zlínského kraje.

 • Registrace na konferenci je otevřena

  1. 2. 2019

  Dovolujeme si vás informovat, že byla spuštěna registrace účastníků. Těšíme se na Vaši účast.